Seko jaunmiem

Ieteikumi, konkursi, jaunumi kā arī dažādi pieredzes stāsti par siltūmnīcām

Rudens darbi siltumnīcā

Pēc sezonas, kad baudīti pašu audzēti siltumnīcas labumi, nu jāsāk domāt lai nākamā sezona gaidāma ar labu ražu.
Siltumnīcu ieteicams sakopt rudenī vai pavasarī.
Būtu jāsāk ar augu atlieku un šīs sezonas auklu izvākšanu. Auklas nevajadzētu izmantot atkārtoti, jo tās mēdz būt kaitīgas jaunajiem augiem – saglabājot slimības, kā arī zaudē spēju būt izturīgām.
Polikarbonāta un plēves siltumnīcu konstrukciju ir jāmazgā. Nepieciešams izvēlēties tādus mazgāšanas līdzekļus, kas ātri un efektīvi iznīcina baktērijas, pelējumu un aļģes. Viena no metodēm – apsmidzina un tīra ar sodas ūdeni, ko vēlāk noskalo ar tīru ūdeni.
Tīrīšanā neatņemams un obligāts pasākums ir dezinficēšana. Neskatoties uz to, ka konstrukcija ir vizuāli tīra, tajā var saglabāties kaitēkļi, baktērijas un sēņu sporas. Ja siltumnīcu izvēlas dezinficēt pavasarī, kad ir siltāks, tad var izmantot sēra pulveri, ja vien siltumnīcā nav metāla konstrukciju. Svarīgi sērošanu veikt kad konstrukcija ir nomazgāta, kā arī veikta apkope pārklājuma bojājumiem, ja tādi ir radušies. Ne mazāk svarīgi sērošanu veik, kad ārā ir vismaz +10 grādi un siltumnīcā nekas nav sastādīts. Ar sērošanu jābūt uzmanīgiem, jo tas ne vien augiem ir bīstami, bet arī kaitīgi cilvēka veselībai. Vairums dezinfekcijā izmanto zilo graudiņu šķīdumu, kvarca lampu, formalīnu, kas dezinficē līdzīgi kā sērs. Pret slimībām arī ir nopērkami speciālie dezinficēšanas līdzekļi, kas iznīcina baktērijas, pelējumu un aļģes. Lietojot jebkuru no līdzekļiem, rūpīgi ir jāizlasa instrukcijas noteikumi un jāievēro ko prasa attiecīgie siltumnīcu segumi. Jāpiemin, ka sena un pierādīta metode ir kadiķa zara kvēpināšana, tā ir laba alternatīva, jo tam piemīt dezinficējoša īpašība.
Pie siltumnīcas kopšanas pieskaitāma arī augsnes maiņa. Tā nepieciešama obligāti ja augi šajā sezonā slimojuši, jo zemē saglabājas sporas un baktērijas. Ja raža ir izdevusies, augsni ieteicams mainīti reizi trijos gados. Nelielās siltumnīcās augsni ik gadu var aplaistīt ar vārošu ūdeni. Kā arī nevar aizmirst par augsnei nepieciešamo mēslojumu.

Ja esi nolēmis nākamo sezonu sākt jaunā siltumnīcā – priecāsimies sadarboties un atbildēt uz visiem Tev interesējošiem jautājumiem zvanot 26148654
Siltumnīcu piegādi un uzstādīšanu veicam visā Latvijā, pielāgosimies Jums ērtam izpildes laikam!
RᴀʟꜰHᴏᴜsᴇ – ᴀᴛʙʀᴀᴜᴋs ᴜɴ ɪᴢᴅᴀʀɪ̄s!

Siltumnīcu iegāde rudenī

Uzskats, ka siltumnīcu iegāde un uzstādīšana nav lietderīga rudens un siltā ziemas sezonā ir aplams!
Kāpēc 𝗥𝗮𝗹𝗳𝗛𝗼𝘂𝘀𝗲 rekomendē siltumnīcu iegādi neatlikt uz pavasari…
♦️ Pavasarī līdz ar pieprasījuma augšanu var augt arī siltumnīcu cenas.
♦️ Pavasarī būsiet jau gatavi sezonai, Jums nebūs jāgaida rindā, varēsiet sēt un stādīt Jūsu izvēlētā laikā, kamēr citi vien gaidīs rindā uz siltumnīcu uzstādīšanu, ko ietekmē arī sasalusī zeme.
♦️ Rudenī uzstādītā siltumnīcā jau pavasarī varēsiet lepoties ar kādu paša audzētu zaļumu.
♦️ Lai augi un dārzeņi dotu labāku ražu, augsni vēlams sagatavot jau iepriekšējā rudenī.

Kāpēc atlikt uz vēlāku to, ko vari izdarīt jau tagad?
🌍Ienāc https://ralfhouse.lv/cenas/ vai gaidīsim ciemos klātienē Mālpilī, palīdzēsim izvēlies siltumnīcu, kas atbilst Jūsu vēlmēm!
Uz visiem Jums interesējošiem jautājumiem būsim priecīgi atbildēt arī zvanot, vai rakstot mums:
📞 26148654
📧 [email protected]

Rudens konkurss

Piedāvājam lielisku iespēju –RalfHousesiltumnīca bez maksas!

Aicinām piedalīties mūsu Facebook jaunajā konkursā, kur balvā ir RH 3x4m siltumnīca ar plēves pārklājumu:


Siltumnīca ne tikai tomātu un gurķu audzēšanai

... un atkal mazliet neierastā, bet efektīvā veidā tiek izmantota RalfHouse siltumnīca!
Kā pati Agnese saka: “Nē nē, mums tā nav siltumnīca, mēs viņu Rancho iemītnieki, kas uz visu skatās ne tā kā ierasts redzēt. Dēvējam par ĶIPLOKU māju, kurā ietilpst ķiploku žāvētava, ķiploku pīņu darbnīcu, kas ir mūsu TOP produkts, tirdzniecības stendiņš un atpūtas vietiņa. Mēs Kublicku ģimene, Rancho īpašumā jebkuru celtni, lietu vai jaunizveidotu vietu padarām par īpašu, jo visā tiek ielikta liela mīlestība un cieņa.”
Braucam ciemos uz Rancho ķiploks!
Krimuldas nov. Ragana

0
 .