RALFHOUSE ARKVEIDA KOKA SILTUMNĪCAS

PLĒVES SILTUMNĪCAS

PLĒVES SILTUMNĪCAS IR KVALITATĪVS UN ĒRTS RISINĀJUMS DĀRZEŅU UN GARŠAUGU AUDZĒŠANAI PAVASARA UN VASARAS SEZONĀS. SILTUMNĪCAS AR PLĒVES PĀRKLĀJUMU NODROŠINA AUGSTU GAISMAS CAURLAIDĪBU UN TERMOIZOLĀCIJU. RALFHOUSE LATVIJĀ RAŽOTĀS ARKVEIDA SILTUMNĪCAS AR POLIETILĒNA PLĒVES PĀRKLĀJUMU IR ĀTRI UN VIENKĀRŠI UZSTĀDĀMAS, TURKLĀT KALPO LĪDZ PAT 10 SEZONĀM!

KOKA SILTUMNĪCU VEIDI

RALFHOUSE DĀRZA SILTUMNĪCAS IR LATVIJĀ RAŽOTAS AUGSTĀKAS KVALITĀTES KOKA SILTUMNĪCAS. RALFHOUSE ARKVEIDA SILTUMNĪCAS IR PIEEJAMAS AR PLĒVES VAI POLIKARBONĀTA PĀRKLĀJUMU, KĀ ARĪ INDIVIDUĀLI PIELĀGOJAMU APRĪKOJUMA KLĀSTU – VIENVIRU DURVIS, DIVVIRU DURVIS, VĒDLODZIŅI UN VĒDINĀŠANAS LŪKAS. PROFESIONĀLĀS POLIKARBONĀTA UN PLĒVES KOKA KARKASA SILTUMNĪCAS PIEMĒROTAS GAN MAZDĀRZIŅU UN PIEMĀJAS DĀRZU ĪPAŠNIEKIEM, GAN KOMERCAUDZĒTĀJIEM UN LAUKSAIMNIEKIEM.

KOKA ARKVEIDA SILTUMNĪCAS UN PĀRKLĀJUMI

RALFHOUSE KOKA ARKVEIDA SILTUMNĪCU PĀRKLĀJUMAM TIEK IZMATOTA PLĒVE UN POLIKARBONĀTS. GAN POLIETILĒNA PLĒVES, GAN POLIKARBONĀTA SILTUMNĪCAS IR LIELISKI PIEMĒROTAS DĀRZEŅU, AUGĻU UN GARŠAUGU AUDZĒŠANAI LATVIJAS KLIMATISKAJOS APSTĀKĻOS.

POLIKARBONĀTA SILTUMNĪCAS

POLIKARBONĀTA SILTUMNĪCU GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS IR AUGSTĀKA TRIECIENIZTURĪBA UN MAZĀKI SITUMA ZUDUMI. SILTUMNĪCAS AR POLIKARBONĀTA PĀRKLĀJUMU ZIEMĀ NAV NEPIECIEŠAMS DEMONTĒT UN KALPO LĪDZ PAT 14 SEZONĀM. TURKLĀT POLIKARBONĀTS, KAS IZMANTOTAS SILTUMNĪCAS PĀRKLĀJUMĀ, VEIDO ESTĒTISKU SILTUMNĪCAS DIZAINU, KAS IEKĻAUSIES IKVIENĀ PIEMĀJAS DĀRZĀ.

Ralfhouse ir Latvijas uzņēmums, kas ražo koka siltumnīcas - iepazīstieties ar mūsu piedāvātajām siltumnīcām un izvēlieties sev piemērotāko! Visām mūsu siltumnīcām iespējams izvēlēties plēves vai polikarbonāta pārklājumu, kā arī iespējams pielāgot to garumu klienta vajadzībām!